بیوگرافی مشاوران املاک این خانه چند (نیویورک)


فردریک اکلوند

او که متولد استکهلم در کشور سوئد است یکی از بزرگترین و با استعدادترین مشاورین املاک در نیویورک محسوب میشود. تحصیلاتش را در رشته اقتصاد به پایان رساند و با تاسیس یک شرکت اینترنتی و همچنین کار کردن در یک شرکت سرمایه گذاری بانکی در شعب استکهلم٬ لندن٬ سنگاپور٬ توکیو فعالیت کاری خود را شروع کرد. در سال ۲۰۱۳ فردریک به تنهایی در محله منهتن نیویورک ۲۸ ساختمان فروخت که این یک رکورد است. او موسس مشاورین املاک ‘اسکاندیناویا’ است که دارای ۵۰ کارمند و درآمد سالیانه تقریبی ۶۰۰ میلیون دلار است.

 

 

 


لویس اورتیز

او دوران کودکی خود را در پورتوریکو در کنار خانواده اش و برادر دوقلویش سپری کرد. در هفت سال گذشته لویس به عنوان مشاور املاک در نیویورک کار کرده و با نشان دادن توانایی و صداقتش در کار نه تنها به یک مشاور معروف و موفق تبدیل شده بلکه توانسته با شرکتهای بزرگ ساختمانی در نیویورک همکاری داشته باشد. اگر چه تحصیلات او در رشته کارگردانی و فیلم سازی بوده که به نظر بی ارتباط با مشاور املاک میاید اما با پیاده سازی برخی از اصول فیلم سازی در آژانس املاک خودش توانست تا روند کار خودش را از آژانس های دیگر متفاوت کند و موفقیت بیشتری کسب کند.

 

 

 رایان سرهانت

برعکس دو مشاور دیگر در این قسمت٬ او اصلیتی آمریکایی دارد و دوران کودکی خود را در نزدیکی بوستون سپری کرد. پس از اینکه تحصیلات خود را در رشته ادبیات انگلیسی و تئاتر به پایان رساند مدتی را به کار در این رشته پرداخت. اما پس از مدتی وارد بازار کار در مشاورین املاک شد.

اگر چه پس از مدتی کوتاه او به یک مشاور توانا٬ موفق و خوشنام تبدیل شد اما کماکان فعالیت هنری خود را ادامه داد و در این ضمینه هم موفقیت هایی را کسب کرده.

آشنایی با رایان سرهانت یکی از موفق‌ترین مشاوران املاک نیویورک

رایان سرهانت ۳۱  ساله از موفق‌ترین مشاوران املاک در شهر نیویورک است. او تحصیلات خود در رشته ادبیات انگلیسی و تئاتر به اتمام رسانده و در چند فیلم سینمایی نقش‌هایی کوتاه داشته است. زمانی که به دنبال پیدا کردن نقش برای بازی در فیلم بود دچار مشکل مالی می‌شود و به پیشنهاد چند دوست مشاور املاکش وارد این کار می‌شود. بعد از این که اولین قرارداد فروش خانه را امضا می‌کند تصمیم می‌گیرد به طوری جدی این حرفه را دنبال کند.

رایان سرهانت یکی از موفق‌ترین مشاوران املاک نیویورک
رایان سرهانت می‌گوید: ” آن چه در حرفه بازیگری آموختم در کارم به عنوان یک مشاور املاک خیلی کمک کرد. قدرت بر قراری ارتباط، حاضر جوابی و شنونده خوبی بودن ۳ خصوصیت مشاوران املاک موفق است چون در این کسب و کار به صورت مستقیم با مردم در ارتباط هستید.”
سرهانت می‌گوید نیویورک رقابتی‌ترین بازار خرید و فروش ملک دنیا است و برای این که بتوانم موفق شم ۷ روز هفته و روزی ۱۲ ساعت مشغول به کار هستم. البته نمی‌خواهم برای همیشه این طوری کار کنم اما چیزی که الان  به موفقیت من کمک کرده سخت کوشی در کار است.
از نظر سرهانت یک مشاور املاک خوب باید این ۵ خصوصیت را داشته باشد.

دانش محلی

فوق‌العاده مهم است یک مشاور املاک از قیمت‌ها و ویژگی‌های ملک‌های خرید و فروش شده اطراف خود با خبر باشد.

نظم و توجه زیاد به جزییات

یک مشاور املاک باید در کارش منظم باشد و از کوچکترین تغییرات و جزییات هم با خبر باشد. این ویژگی مخصوصا در شرایطی که فروش ملک سخت است بسیار اهمیت دارد. کوچکترین تغییر در قیمت می‌تواند منجر به نوشتن قرارداد شود و این نیازمند این است که مشاور در کار خود منظم و دقیق باشد.

روابط اجتماعی قوی

واقعیت این است که هر کسی نمی‌تواند وارد این حرفه شود. قدرت در برقراری ارتباط با مشتریان و دیگر هم صنفان در این شغل کلید اصلی موفقیت است. یک مشاور املاک موفق باید بتواند راحت دیالوگ برقرار کند و قدرت مدیریت مکالمه را داشته باشد.
رایان سرهانت یکی از موفق‌ترین مشاوران املاک نیویورک

استفاده از تکنولوژی

مشاور املاکی که در کارش از تکنولوژی استفاده می‌کند نسبت به همکاران خود اطلاعات بیشتری از بازار دارد و همیشه یک گام جلوتر است.

صداقت

فروشندگان به دنبال یک مشاور صادق هستند، کسی که با خیال راحت معامله را به او بسپارند. خرید و فروش خانه استرس زیادی را برای افراد ایجاد می‌کند. باید بدون اغراق تمام ویژگی‌های خوب و یا بد یک خانه را به مشتری گفت. اگر مشتری حس کند با او صادق نیستید و فقط به دنبال نوشتن قرار داد هستید همکاری با شما را قطع خواهد کرد.