آیا محدودیتی در تعداد ثبت آگهی وجود دارد؟

خیر هیچ محدودیتی در تعداد ثبت و ارسال آگهی در شبانه روز وجود ندارد،شما می توانید به هر تعداد آگهی که نیاز دارید ثبت کنید.

من می خواهم آگهی ثبت کنم باید چکار کنم؟

کاربر محترم برای ارسال آگهی باید ابتدا از گزینه ورود و ثبت نام در قسمت هدر سایت ثبت نام نمایید، وب سایت بصورت اتوماتیک یک ایمیل تاییدی حاوی رمز ورود به ایمیل شما ارسال می کند،وارد ایمیل خود شده رمز را کپی کرده سپس با نام کاربری و رمز عبور  خود وارد سایت می شوید.پس از آنکه وارد سایت املاک ایران شدید  وارد پروفایل خود شوید و یک بسته عضویت انتخاب نمائید سپس می توانید از امکانات کامل سایت از جمله ثبت و ارسال آگهی رایگان استفاده نمایید.

شهر و محله ما وجود ندارد آیا امکان اضافه شدن هست؟

یکی از اهداف گروه املاک ایران این هست که تمام مناطق,محله و حتی کوچکترین روستاهای کشور عزیزمان ایران را پوشش دهد و این مهم به مرور وبه صورت تکاملی اتفاق خواهد افتاد.

کاربران محترم چنانچه شهر / محله / بخش یا روستای شما در فرم ثبت آگهی و فرم جستجو وجود ندارد, نام مورد نظر خود را از طریق تماس تلفنی یا ایمیل به ما اعلام فرمایید تا اضافه گردد.

چرا باید از یک مشاور املاک استفاده کنیم

🔴 ۶ دلیل برای اینکه هیچگاه بدون مشاور املاک ، آپارتمان و ملکی را خرید و فروش نکنید

🔺 شاید شما هم از افرادی باشید که قصد خرید آپارتمان یا اجاره ویلا را داشته باشید اما با خود می‌پندارید انجام این مراحل بسیار ساده است و به تنهایی از پس آن برمی آیید.
اما صبر کنید!
بهتر است با ما همراه باشید تا مروری بر دلایل استفاده از مشاورین املاک داشته باشیم.

🔺۱- آشنایی با اصطلاحات حوزه ملک
مشاور املاک به دلیل تجربه و تخصص خود ، با اصطلاحات حوزه خانه و املاک آشناست و به همین دلیل می‌تواند به راحتی با دیگر افراد این صنف مذاکره کند.
عدم آشنایی با این اصطلاحات ممکن است باعث سردرگمی و فهم اشتباه موضوعات مورد بحث شود.
کارشناسان املاک به دلیل تجربه های خوب خود در حوزه املاک، پاسخگویی و راهنمایی خریداران و فروشندگان خانه و املاک هستند.

🔺 ۲-قدرت جستجوی خریداران و فروشندگان

امروزه تبلیغات در دفاتر مشاوراملاک بستر بسیار خوبی برای مشاغل مختلف شده است.
حوزه املاک نیز از این بخش مستثنی نیست.
هدف از ارائه آگهی‌های مختلف در حوزه ملک، تسهیل انجام این معاملات برای هر دو طرف قرارداد است.
شما با مراجعه به دفاتراملاک میتوانید به قسمت‌های مختلفی مانند:
خرید خانه، فروش خانه، اجاره ویلا، اجاره یا رهن آپارتمان، خرید و فروش و اجاره مغازه و… دسترسی داشته باشید.

🔺 ۳-سرسختی برای رسیدن به جلب رضایت هر دو طرف

در معاملات املاک هر کدام از طرفین قصد دارند معامله را به نفع خود به پایان برسانند.
یک مشاور املاک حرفه‌ای با گفتگوی منطقی و دوستانه سعی میکند هر دو طرف معامله را راضی کند تا هیچکدام از خرید یا فروش یا اجاره خانه خود پشیمان نشوند.
یک مشاور حرفه‌ای خوب میداند که باید به تمامی ابعاد قرارداد و عواقب آینده آن توجه کند زیرا انجام یک معامله صرفا امضای آن روی کاغذ نیست.
خیلی از مسائل پس از امضای قرارداد پیش می‌آیند و مشتری در صورت عدم رضایت نه تنها خود برای معاملات بعدی به این دفتر املاک مراجعه نمیکند بلکه دیگران را هم از مراجعه به این آژانس منصرف میکند.

🔺 ۴-رابطه مداری قوی

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که گوشی موبایل یا لوازم الکتریکی خانه شما به مشکل خاصی خورده باشد و چند تعمیرکار نتوانند این مشکل را حل کنند.
معمولا در این موارد دوستان یا حتی خود تعمیرکاران، شما را به فرد خاصی ارجاع میدهند و میگویند فلان تعمیرکار میتواند این مشکل را برطرف کند.
مشاور املاک حرفه‌ای هم دقیقا همین حکم را دارد.
خیلی افراد به دنبال ملک خاصی هستند. مثلا اجاره مغازه در ساختمان تجاری معتبر یا خرید آپارتمان در نقطه جغرافیایی خاص.
این معاملات نیاز به رابطه مداری قوی دارند به طوریکه یک مشاور املاک باید فرد همه‌فن حریفی بوده و با بزرگترین مراکز و شخصیت‌های مربوط به حوزه ملک مانند دلالان خانه، وکلا و حقوق‌دانان، ناظران و بازرسان املاک، تاجران و سرمایه‌داران، طراحان و معماران خانه و.. ارتباط و مراوده داشته باشد.

🔺 ۵-اخلاق مداری

این مسئله که یک مشاوراملاک در حوزه فروش یا خرید خانه فعالیت داشته نمی‌تواند برای خریداران و فروشندگان کافی باشد.
چه بسا افراد زیادی با مراجعه به همین آژانس ها و بنگاه های املاک پای میز معامله رفتند اما پس از قرارداد احساس کرده‌اند توسط مشاوران‌املاک فریب داده شدند. ولی اکثر غریب به اتفاق مشاوران‌املاک متعهد به اصول اخلاقی میباشند و به همین دلیل تنها با مالکین و افراد معتبر و خوش نام همکاری می‌کنند و ارتباط برقرار میکند به دلیل اینکه شغل مشاوراملاک یه شغل اعتباری و اعتمادی است.

🔺 ۶-تجربه‌های وسیع در خصوص تبصره‌ها و موارد میان‌بُر در معاملات

افراد با تجربه از روزنه‌های متعددی گزیده شده اند و درس‌های زیادی به علت خرید و فروش خانه آموخته اند.
یک مشاور املاک حرفه‌ای میداند چه مسیرهایی بن‌بست است و یا رفتن از چه مسیرهایی بهترین بازدهی را برای فروش آپارتمان شما دارد. او سعی میکند بهترین و کوتاه ترین راه را برای شما انتخاب کند و به هیچ‌وجه شما را درگیر مسائل حاشیه‌ای نمی‌نماید.

🇮🇷❤️ @amlakiran

 

تفاوت بین یک مشاور املاک و مستغلات و یک کارگزار املاک چیست؟

اکثر ایالت ها نیاز به مجوز فروش حرفه ای در املاک و مستغلات از طرف ایالت دارند ، به گونه ای که بتوانند شرایط تحصیل و تجربه را کنترل کنند و از مرجع اصلی برای حل مشکلات مصرف کننده برخوردار باشند.

اصطلاحات مورد استفاده برای شناسایی متخصصان املاک و مستغلات اندکی از ایالت به ایالت دیگر متفاوت است. به طور کلی کارگزاران موظفند نسبت به فروشندگان یا نمایندگان املاک و مستغلات آموزش و تجربه بیشتری داشته باشند.

شخصی که معمولاً با آن سر و کار دارید یک نماینده املاک و مستغلات یا فروشنده است. فروشنده توسط دولت مجاز است اما باید برای یک کارگزار کار کند. همه لیست ها در نام کارگزار قرار می گیرند نه نام فروشنده.

واسطه ای می تواند مستقیماً با خریداران و فروشندگان خانه معامله کند ، یا می تواند کارمندان فروشندگان یا نمایندگی هایی را که برای وی کار می کنند داشته باشد.